Porozumienie z Okręgiem Lublin

Komunikaty | 2011-01-16 | Publikujący: Koło PZW "Wiarus"

Łowimy na Wieprzu

Informujemy że zostało podpisane porozumienie z Okręgiem Lubelskim na między innymi takich warunkach:
Członkowie okręgów Zamość i Lublin po wniesieniu składki członkowskiej i okręgowej w swoich macierzystych Okręgach posiadają prawo do:
- wędkowania w obwodzie rzeki wieprz Nr. 4, wędkowanie odbywać się będzie w opcji zerowej.
- wędkowania na pozostałych wodach nizinnych ogólnodostępnych może ono odbywać się po wniesieniu składki okręgowej o wartości 50% obowiązującej w danym Okręgu PZW (przy tej opłacie nie stosuje się ulg).
- zwolnieni z opłat są członkowie PZW odznaczeni Złotą Odznaką z Wieńcami, oraz młodzież do lat 16.

Wieprz Nr. 4 to odcinek rzeki od zapory w Nieliszu do ujścia rzeki Bystrzycy a  50 % opłata to 44 zł. zarówno u nas, jak i w okręgu Lubelskim.

Porozumienie jest zawarte do końca 2011 roku.